5 ludzi, którzy nie muszą być twoim schudnąć

Gdy jesteś gotowy do trwałych zmian w stylu życia w imię zrzucanie kilogramów i uzyskanie zdrowych, warto skorzystać z pomocy profesjonalisty. Niestety, dla niewprawnego oka, to może być trudno powiedzieć, różnica między prawem utrata masy ciała trener i ten, kto zdobył certyfikat na $100 online.
Oznacza to, że wiele ludzi pada ofiarą programów, firm lub poszczególnych trenerów obiecuje pomóc ci spadek funtów z praktycznie żadnego doświadczenia.
Tutaj możemy rozbić, kto może pomóc stracić na wadze na zawsze, a kto po prostu chce pomóc stracić swoje pieniądze. Te czerwone flagi należy zwrócić uwagę:

1. Ktoś, komu brakuje magicznego pisma.1. Ktoś, komu brakuje magicznego pisma.

Jeśli są one “certyfikat” na pokładzie nigdy nie słyszał, “certyfikowanych” przedsiębiorstw, w których pracują, lub ich po prostu nie ma uprawnień na wszystkich, istnieje duża szansa, że one nie są warte twojego czasu.
Jeśli chcesz kogoś, aby pomóc ci schudnąć i poinformuje o tym, że jest potrzebny dietetyk lub zarejestrowanym dietetyka dietetyka (r. D. i p. D. H. odpowiednio). Eksperci ds. żywienia są zgodne z prawem, bo oni zdobyli tytuł licencjata (co najmniej), zakończone 12 miesięcy kierował programem praktyki, odbyły się EGE w prowadzeniu komisji dietetyczny rejestracji, i kontynuować wykonywanie szkół zawodowych.

Wydaje się dość łatwe, ale jak o tych wszystkich innych, wydawałoby się, ustawowych kompetencji, jak całościowe specjalistą ds. żywienia, dietetykiem, lub zasilanie i uprawiać trener?
W odróżnieniu od zostać dietetykiem, programy te mogą obejmować kilka lat przygotowań licencjata lub, być może, kilka tygodni szkolenia online. Problem w tym, że trudno jest wiedzieć na pewno, ile treningów trener przeniósł i to, co on lub ona się dowiedziała.
Jeśli twój trener nie dietetyk, on lub ona nie powinna służyć jako coś więcej niż dodatek do planu i dietetyk stworzyliśmy – mówi Jaime masy, p.

2. Ktoś, kto nie rozumie Twoich potrzeb medycznych.

Jeśli masz chorobę, jesteś w ciąży, czy też konieczne jest stałe zasilanie lub utrata masy ciała porady, należy skonsultować się z lekarzem lub D. p.
“Wiele ludzie, którzy mają nadwagę może być choroba jak cukrzyca, że lekarz może być wyjątkowe kwalifikacje, aby zarządzać” – mówi Samantha Cassetty, p. d. w takim razie potrzebujesz p. D. w specjalności w cukrzycy, aby pomóc nauczyć się, aby miejsca ci spożycie węglowodanów w ciągu dnia i zachować twój poziom glukozy we krwi stabilna, mówi dietetyk Keri Hans, p. D. Autor małe zmiany diety.
Dietetyk może również pomóc zdać analizy, należy określić swoje potrzeby żywieniowe. Jeśli masz wysoki poziom cholesterolu i trener zdrowia oferuje Ci spróbować na diecie Paleo, na przykład, to może być bardzo niebezpieczne – mówi Hans.

3. Kto to wszystko jest o pieniądzach.Kto to wszystko jest o pieniądzach.

Nie tylko poziom lekarz-dietetyk doświadczenie Trump większość certyfikowanych trenerów dziesięć razy, poświęcenia potrzeba, aby stać się urodzinowych pokazuje dążenie do poprawy jakości życia ludzi poprzez odżywianie. Innymi słowy, w. D. p. zwykle nie po prostu jakiegoś przechodnia, który chce zarobić.
“Jest różnica między chodzić do szkoły w ciągu ośmiu lat i wydać kilka tysięcy na dwa miesiące kursu internetowego” – mówi masa. “Kogo byś zatrudnił dla członka rodziny?”

4. Ktoś, kto stawia Cię na ekstremalne diety.

Jeśli twój trener strzyże podstawowych grup produktów spożywczych, takich jak węglowodany z diety, to czerwona flaga. Wszelkie uzasadnione dietetyk powie ci, że odchudzanie opiera się na zbilansowanej diety, w skład której wchodzą wszystkie grupy produktów spożywczych, mówi Hans.
Na przykład, po prostu dlatego, że trener ma ogromny osobisty sukces poprzez wyeliminowanie glutenu z diety, to nie oznacza, że trzeba go wyciąć, mówi Hans.
I jeśli oni sugerują głodówki, soku lub super niskokaloryczne, nie da się przejść. Oni mogą zmusić cię do utraty wagi zbyt szybko i zrobić to trudniejsze, aby utrzymać utratę wagi w perspektywie długoterminowej, mówi ona.

5. Osobisty trener z siłowni.

Jak korzystać trener odchudzania

Jeśli spotkasz się z osobistym trenerem regularnie, to jest kuszące, aby ich jest twój one-stop shop dla wszystkich rzeczy utracie wagi, ale jeśli ten człowiek jest certyfikowany siły i klimatyzacji specjalista (S. S. s. S.) i p. D. (te magiczne ludzie istnieją, nawiasem mówiąc), oni chyba nie wiedzą wystarczająco dużo o żywieniu, aby być głównym punktem odniesienia.
Oczywiście, trener może wiedzieć rzeczy lub dwa o prawidłowym odżywianiu, tak, że nie ma nic złego z nimi proponuję jeść więcej warzyw i mniej niezdrowego jedzenia, tak samo jak i D. p. zakłada trenujesz kilka razy w tygodniu. Ale gdy dostają zbyt szczegółowych informacji na temat swoich nawyków żywieniowych, wiem, że biorą rzeczy zbyt daleko.

Jak korzystać trener odchudzania

Jeśli już pracujesz z trenerem utraty wagi, które kochasz, to nie musi być złe. (Trenerzy szczególnie duży do rzeczy, takich jak odpowiedzialność, mówi Cassety.) Ale Hans polecam uzupełnić swój coach-sesje z kilkoma check-in z D. p., aby zobaczyć, czy twoje porady trenera jest na dobrej drodze.
Ale jeśli masz stan zdrowia lub trzeba się pozbyć medyczne, porady dotyczące diety, to urodzinowych lub biust. “Dostajesz to, za co płacisz, i ponieważ masz tylko jedno ciało, to jest warte inwestycji” – mówi Hans.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *